Organizasyon Yönetimi

İhale Danışmanlığı
15 Nisan 2020
Stratejik Plan Hazırlama
12 Temmuz 2017

Hata riskinin olmadığı kurumsal organizasyonlar, kurumların ve işletmelerin prestijlerini ve kurumsal kapasitelerini temsil eden ve özel dikkat ve çaba gerektiren etkinlik türüdür. Bu nedenle organizasyon konusunda tecrübesiz, sıradan bir ekip ile, kurumsal organizasyonlar düzenlemeye kalkışmak; işletmenizin ya da kurumunuzun prestij kaybına uğramasına yol açabilir.​PROKED AKADEMİ, uzman kadrosu ve deneyimli ekibi ile sizin için her detayı düşünür, organizasyonlarınızı sizin adınıza yürütür. PROKED AKADEMİ tarafından sunulan organizasyon hizmetleri aşağıda belirtilmiştir.

İhtiyaç ve Paydaş Analizi:
PROKED AKADEMİ, işletmenizin ya da kurumunuz amacı doğrultusunda, organizasyonun etkinliğini ve verimliliğini artırmak için ilgili tüm paydaşlarla iletişime geçerek, tüm ihtiyaçları tespit eder ve böylelikle paydaşlarınız, sürecin en başından itibaren süreçte aktif şekilde rol alır. Paydaşlarla yapılan görüşmeler, anket çalışmaları ve diğer analizler ile organizasyonunuzun verimliliği ve etkinliği artar.
Planlama Süreci:
Hedeflerinizi başarıyla gerçekleştirmek için süreç planınızın iyi hazırlanmış olması gerekir. Ancak, çoğu zaman yetersiz bütçe, insan kaynakları ya da zaman nedenleriyle iyi planlama yapılamaz. PROKED AKADEMİ tarafından gerçekleştirilen ön hazırlık çalışmaları ile iş ve zaman planı, organizasyon bütçesi kurumunuzun ya da işletmenizin ve paydaşların ihtiyaçları ve özel şartları dikkate alınarak planlanır. Unutulmaması gereken hiçbir zaman hızlı, ucuz ve başarılı organizasyonun aynı anda olmayacağıdır. PROKED AKADEMİ tecrübesi ile bütçeniz en üst seviye etkinlikte kullanılarak hızlı ve başarılı organizasyon planlanabilmektedir.
Paydaşları Bilgilendirme ve Duyuru Süreci Yönetimi:
Bir etkinliğin değerini, katılımcıların o etkinlikten faydalanma seviyesi belirler. Organizasyonunuzun beklediğiniz etkiyi yaratabilmesi için katılımcıların tüm süreç hakkında bilgi sahibi olması gerekir. PROKED AKADEMİ ön hazırlık aşamalarından itibaren tüm paydaşları resmi yazı, sms, e-posta gibi araçlarla ve telefon görüşmeleri ile bilgilendirir, en ufak değişikliklerden dahi haberdar eder. Böylelikle hem katılımcılar, hem de siz sürprizlerle karşılaşmazsınız.
Yardımcı Personel Hizmetleri:
PROKED AKADEMİ’nin deneyimli ekibi tarafından organizasyon sırasında sunulan kayıt masası, danışma, yönlendirme ve bilgilendirme hizmetleri ile organizasyon sırasında karşılaşılabilecek sorunlar en aza indirilir. Katılımcıların kayıt yaptırmaları ile başlayan süreçte, katılımcılara kurumunuz logolu not defteri, kalem, çanta, oturum takvimi ve içerikleri sunulur. Etkinlik sırasında ihtiyaç duyulan hostes hizmetleri PROKED AKADEMİ’nin güler yüzlü ekibi tarafından gerçekleştirilir.
Kayıt Altına Alma Hizmeti:
Bildiğiniz gibi; söz uçar, yazı kalır. Organizasyonun sonuçlarından yararlanmanız için tüm organizasyon boyunca katılımcı bilgileri ile oturumlar, formlar, ses ve video kayıtları ve fotoğraflar ile detaylı bir şekilde kayıt altına alınır. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde cevap vermek için kayıtlar deşifre edilerek rapor halinde sunulur.
Analiz ve Raporlama Hizmeti
Hizmet kalitemiz ile organizasyonun hedeflerinize ne kadar ulaştığını ve katılımcıların memnuniyetini ölçmek için, etkinlik sonrası gerçekleştirilen anket, birebir görüşmeler gibi çalışmalar ile organizasyonun etkinliği detaylıca ölçülür ve sonuçlar, grafik, şekil ve resimler ile birlikte detaylı bir şekilde Değerlendirme Analiz Raporu hazırlanarak sunulur.